Monika Hinc
Monika Hinc

Monika Hinc

Socjolog, praktyk obszaru zarządzania zasobami ludzkimi i społecznej odpowiedzialności biznesu. Certyfikowany trener biznesu. HR Business Partner w firmie Scalac (www.scalac.io), działającej w branży IT.
Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim, na kierunku socjologia, studiów podyplomowych „Zarządzanie Personelem” na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni na kierunku „Zarządzanie i Przedsiębiorczość”.
Dotychczas współpracowała z przedstawicielami sektora MŚP, jak i dużymi korporacjami – realizując indywidualne zlecenia, jak i pełniąc rolę zewnętrznego PARTNERA, dedykowanego danemu Klientowi. Kluczową wartością, na jakiej opiera współpracę z Klientami jest PARTNERSTWO. Każde nowe doświadczenie traktuje jako inspirację do doskonalenia i zmiany. Jest inicjatorką Forum Inicjowania Rozwoju (www.forumrozwoju.org.pl) , którego celem jest budowanie klimatu w współpracy międzysektorowej i promocja społecznej odpowiedzialności na Pomorzu.

Kontakt z konsultantem
Możesz się z nami skontaktować
zamawiając rozmowę za pomocą poniższego formularza.

Dziękujemy! Nasz konsultant niebawem do Ciebie oddzwoni.

Wystąpił błąd, prosimy spróbować ponownie później.