Radosław Hancewicz
Radosław Hancewicz

Radosław Hancewicz

Prawnik, dziennikarz, PR-owiec, trener. Od początku 2007 r. przeprowadził ponad 3200 godz. szkoleń dla administracji publicznej.

W latach 2006-2008 trener wewnętrzny Służby Cywilnej współpracujący z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Obecnie współpracuje z wieloma instytucjami publicznymi, uczelniami i firmami szkoleniowymi, w tym z Krajową Szkołą Administracji Publicznej, gdzie prowadzi cyklicznie szkolenia z różnej tematyki.

W ramach szkoleń zamkniętych szkolił m.in.: Kancelarię Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Zdrowia, Komendę Główną Straży Granicznej, Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej, Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Naczelną Dyrekcję Archiwów Państwowych, Agencję Rezerw Materiałowych, Urząd Lotnictwa Cywilnego, Główny Inspektorat Farmaceutyczny, Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Główny Inspektorat Weterynarii, Główny Inspektorat Ochrony Środowiska.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania w administracji. Specjalista z zakresu opisów i wartościowania stanowisk pracy oraz ocen okresowych w Służbie Cywilnej. Twórca autorskiego systemu ocen pracowniczych dla Sądu Rejonowego w Białymstoku.

Od 2004 r. pełni funkcję Rzecznika Prasowego jednej z instytucji wchodzących w skład Służby Cywilnej. Od września 2006 r. kierujący Wieloosobowym stanowiskiem komunikacji tej instytucji. Od 2007 r. członek Akademii Ekspertów Public Relations. Od 2007 wykładowca zajmujący się tematyką efektywnej komunikacji na Podyplomowych Studiach Rachunkowości i Audytu Wewnętrznego w Jednostkach Sektora Publicznego na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku.

Kontakt z konsultantem
Możesz się z nami skontaktować
zamawiając rozmowę za pomocą poniższego formularza.

Dziękujemy! Nasz konsultant niebawem do Ciebie oddzwoni.

Wystąpił błąd, prosimy spróbować ponownie później.