Monika Hinc

Socjolog, specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi i społecznej odpowiedzialności biznesu. Certyfikowany trener biznesu. Na co dzień HR Business Partner w firmie Scalac, działającej w branży IT. Kobieta przedsiębiorca, prowadząca działalność doradczą w ramach marki Partner HR.
Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim, na kierunku socjologia, studiów podyplomowych „Zarządzanie Personelem” na Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni na kierunku „Zarządzanie i Przedsiębiorczość”.
Wspiera firmy, NGO i instytucje publiczne w dziedzinie HR oraz odpowiedzialności społecznej biznesu. Dotychczas współpracowała z przedstawicielami sektora MŚP, jak i dużymi korporacjami – realizując indywidualne zlecenia, jak i pełniąc rolę zewnętrznego PARTNERA, dedykowanego danemu Klientowi. Kluczową wartością, na jakiej opiera współpracę z Klientami jest PARTNERSTWO. Każde nowe doświadczenie traktuje jako inspirację do doskonalenia i zmiany. Do tego też zachęca osoby, które ma przyjemność spotykać na swojej drodze zawodowej.

W ramach odpowiedzialności społecznej biznesu zainicjowała pomorskie przedsięwzięcie pn. Forum Inicjowania Rozwoju, którego celem jest budowanie klimatu w współpracy międzysektorowej i promocja społecznej odpowiedzialności na Pomorzu.

2018-01-02T12:42:09+00:00 Wykładowcy|